h

Plan minder bruggen over verlengde Hoogeveensche vaart stuit op bezwaren

9 december 2013

Plan minder bruggen over verlengde Hoogeveensche vaart stuit op bezwaren

Sinds de nieuwe vaarverbinding Erica-Ter Apel feestelijk in gebruik werd genomen, komen er flink wat meer plezierjachten op de Hoogeveensche vaart. De Provincie presenteerde een plan aan de bewoners waarbij sprake was van het opheffen van drie bruggen over de vaart.

Statenlid Oosterlaak: Voor omwonenden was het even schrikken toen de Provincie met het plan kwam drie bruggen te schrappen. Wij willen nu precies op de hoogte gehouden worden. Er moet nu snel een plan op tafel komen waarin wel naar omwonenden en belanghebbenden geluisterd wordt

Reactie toevoegen

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.